Zimní espresso směs Tam Dem se skládá z brazilské kávy z farmy Bela Vista a výběru ze sklizně malého producenta Ismaela Recinose z El Salvadoru. V espressu najdete tóny lískových ořechů v čokoládě, marcipánu a burákového másla. Hutné a těžší espresso, které je fantastické i v mléku.

Složení Tam Dem směsi:
Brazil Fazenda Bela Vista – 60 %
El Salvador Ismael Recinos – 40 %

Ismael je bratrancem Abela Recinose. Farma La Bendición je od farmy La Hondurita vzdálená necelý jeden kilometr. Oba dva producenti pěstují v současné době velmi žádanou odrůdu Pacamara, kterou zpracovávájí honey metodou (sušení třešní společně s dužinou na afrických postelích). Ismael má na farmě i menší počet kávovníků odrůdy Pacas, která je v El Salvadoru mezi producenty velmi oblíbená a tradiční. Zrnka menší velikosti mají v chuti především tóny mléčné čokolády s náznakem broskví a meruněk.

Brazilská farma Bela Vista patří známému producentovi Marcusi Croce, který se spolu se svým synem Felipe snaží o malou revoluci v pěstování a zpracování kávy v Brazílii. Odrůda červený Icatu je zpracovaná suchou metodou, při které se třešně suší na afrických postelích. Oproti El Salvadoru je konstrukce výrazně širší. Výsledkem je sladký šálek s tóny ořechů, čokolády a marcipánu.

Pražírna: Doubleshot.