Složení: kakaová pasta, kakaové máslo, cukr, emulgátor (sojový lecitin), přírodní vanilka. Upozornění pro alergiky: tento produkt může obsahovat stopy vlašských a lískových ořechů, vajec, mléka a lepku.

Jean Galler se narodil do prostředí luxusních zákusků. S radostí pracoval v rodinné cukrárně jenž byla založena jeho dědečkem již v roce 1930.
V 16 letech fascinovaně experimentuje s čokoládou, s tímto živým a organickým materiálem. Pro rozšíření svých znalostí a zkušeností, studoval v Basileji (Švýcarsko), a pak u Gastona Lenôtrea v Paříži. Ve věku 21 let spustil svůj vlastní podnik a i o 30 let později základy společnosti zůstávají stejné: vášeň pro čokoládu, perfekcionizmus a neustálá kreativita.

Po vybudování reputace v regionu, se čokolády Galler dají nalézt v Belgii ve více než dvou tisících prodejnách. Galler vlastní síť prodejen v Belgii, Francii, Lucembursku, Japonsku, Libanon, USA, Spojených Arabských Emirátech a Anglii. Společnost je často oceňována. Nejprestižnější ocenění je bezesporu – »Belgian Royal Warrant Holder« – které obdržel v roce 1994. V roce 2002, Galler získává »Innovation Prize« za koncept »Chocolat-The«© na franšízové výstavě v Bruselu.

Comments(0)

Leave a Comment